Úvod>Výrobky>Ventilátor>Transportní OSD

Transportní OSD


Popis ventilátoru

Ventilátor je středotlaký jednostranně sací transportní ventilátor s hřídelí uloženou ve valivých ložiskách. Pohon ventilátoru je trojfázovým elektromotorem přes převod klínovými řemeny.
Ventilátor standardního provedení se používá pro umístění v prostoru a je vhodný pro dopravu vzduchu s příměsmi vznikajícími při obrábění dřeva, s max. množstvím příměsí 0,5kg na 1m3 vzduchu, ventilátor pancéřového provedení pro dopravu vzdušin s abrazivními příměsemi. Ventilátor nelze používat pro dopravu vzdušin výbušných, s korozívním charakterem, s vláknitým prachem, nebo s příměsemi způsobujícím zalepování.
Teplota okolí ventilátoru a teplota dopravované vzdušiny může být -20°C až +40°C s ohledem na motor a ložiska ventilátoru.
Ventilátor nevyžaduje trvalou obsluhu. Kotví se buď přímo na betonový základ nebo v případě požadavku lze dodat ventilátor s pružným uložením.


Polohy ventilátoru


Výkonové oblasti
Charakteristiky sestrojené při měrné hmotnosti vzdušiny r - 1.2 kg.m-3.

 

Označení
Příklad označení ventilátoru s převodem a rámem velikosti 800, standardní provedení v poloze 4P, elektromotorem 1LA7163-4AA a otáčkami ventilátoru 1280 min-1.

 

Rozměry připojovací přírub

Webové stránky vytvořil Acceler